Sportovní úspěchy

Sportovní úspěchy padákových kluzáku firmy SKY Paragliders

Společnost SKY Paragliders již od svého vzniku podporuje závodní létání.

Mnozí piloti patří do reprezentačních týmů a účastní se jak domácích tak i mezinárodních soutěží. První z těchto prestižních mezinárodních soutěží bylo mistrovství světa ve Francii v Saint Andre 1991.

Z posledních let bychom rádi zmínili některé sportovní úspěchy našich pilotů:

Rok 2010

Umístění Akce PK Pilot
1. místo Mistrovství České republiky (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Petr Matoušek
2. místo MEvropy v přesnosti přistání - celkové pořadí CIma Tomáš Lednik
7. místo MEvropy v přesnosti přistání - celkové pořadí Cima Markéta Tomášková
1. místo MEvropy v přesnosti přistání – ženy Cima Markéta Tomášková
2. místo Mistrovství České republiky ERIS 4 Hana Matyásková
3. místo Česká liga - celkové pořadí žen ERIS 4 Hana Matyásková

Rok 2009

Umístění Akce PK Pilot
2. místo Mistrovství Světa (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Petr Matoušek
3. místo Mistrovství Světa (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Francisco Guerra Cubero
1. místo Mistrovství České republiky (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Petr Matoušek
1. místo Česká liga – celkové pořadí ERIS 3 RS Hana Matyásková
1. místo PWC – European World Cup Croatia – ženy ERIS 3 RS Renáta Kuhnová
3. místo PWC – European World Cup Turkey – ženy ERIS 3 RS Renáta Kuhnová
2. místo 5.MS v přesnosti přistání – ženy Cima Markéta Tomášková
2. místo Mistrovství České republiky ERIS 3 RS Renáta Kuhnová
3. místo Mistrovství České republiky ERIS 3 RS Hana Matyásková
1. místo Mistrovství Bulharska – ženy ERIS 3 RS Renáta Kuhnová
4. místo Mistrovství Bulharska – celkové pořadí ERIS 3 RS Renáta Kuhnová

Rok 2008

Umístění Akce PK Pilot
1. místo Mistrovství České republiky (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Petr Matoušek
2. místo Mistrovství České republiky (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Zdeněk Andrlík
3. místo Mistrovství České republiky (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Michal Křivánek
3. místo Mistrovství České republiky (kategorie PF1 – krosny) ANTEA Tomáš Berka
3. místo CAREER FOR-MOUNTAIN, YELMO ANTEA Francisco Guerra Cubero
2. místo PUREE FREESTYLE 2008 (kategorie PF1 – krosny) ATIS 2 Freestyle Francisco Guerra Moyano
2. místo CLASISFICADO WAG TURIN 2009 (kategorie PF1) ATIS 2 Freestyle Javier Guerra Moyano
3. místo CLASISFICADO WAG TURIN 2009 (kategorie PF1) ATIS 2 Freestyle Francisco Guerra Moyano
3. místo CHAMPIONSHIP DE SPAIN (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Francisco Guerra Cubero
2. místo Mistrovství Evropy v motorovém paraglidingu, Polsko (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Michal Křivánek
3. místo Mistrovství Evropy v motorovém paraglidingu, Polsko (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Petr Matoušek
1. místo mezinárodního mistrovství Německa v motorovém paraglidingu (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Petr Matoušek
2. místo mezinárodního mistrovství Německa v motorovém paraglidingu (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Michal Křivánek
3. místo Pre-PWC – Drama, Řecko (kategorie Performance, 28.celkově) ANTEA Ondřej Krupa
3. místo Pre-PWC – Drama, Řecko (kategorie ženy, 36.celkově) ERIS 3 Renáta Kuhnová
1. místo 1.závod PWC – Poggio Bustone, Itálie (kategorie ženy, 38.celkově) ERIS 3 Renáta Kuhnová
1. místo Perfectfly Cup – Mistrovství Slovenska (kategorie ženy, 13.celkově) ERIS 3 Renáta Kuhnová
1. místo Perfectfly Cup – Mistrovství Slovenska (kategorie Performance, 17.celkově) ANTEA Peter Mensák
1. místo Česká liga – Lijak, Slovinsko (celkově) ERIS 3 Renáta Kuhnová
3. místo Česká liga – Lijak, Slovinsko (celkově) ERIS 3 Hana Matyásková
1. místo Pre-World Championship 2008 (kategorie ženy, 51.celkově)

Rok 2007

Umístění Akce PK Pilot
1. místo for TEAMS Paramotor World Championship 2007, CHINESE (kategorie PL1 – tříkolky) ANTEA Francisco Guerra Moyano
1. místo CHAMPIONSHIP DE CATALONIA (kategorie PF1 – krosny) ANTEA Francisco Guerra Moyano
2. místo CHAMPIONSHIP DE CATALONIA (kategorie PF1 – krosny) ANTEA Javier Guerra Moyano
1. místo 2nd Challenge of La Palma (kategorie DHV2) ANTEA Daniel Crespo
2. místo Skynomad Open 2007 (celkově) ERIS 2 Renáta Kuhnová
1. místo Canadian PG Nationals 2007(kategorie Serial (do DHV2), 19.celkově) ATIS 2 Brett YEATES
2. místo French Championship (kategorie ženy, 56.celkově) ARES Eva HUMEAU
4. místo German Championship (kategorie ženy, 56.celkově) ERIS 2 Renáta Kuhnová
1. místo Czech Open (kategorie ženy, 25.celkově) ERIS 2 Renáta Kuhnová
2. místo Italian Championschip (kategorie ženy, 42.celkově) ERIS 2 Renáta Kuhnová
1. místo Russian Open (kategorie ženy, 20.celkově) ERIS 2 Renáta Kuhnová
1. místo Mistrovství ČR v motorovém paraglidingu (kategorie PL1 – tříkolky) Antea Petr Matoušek
2. místo Mistrovství ČR v motorovém paraglidingu (kategorie PL1 – tříkolky) Antea Michal Křivánek
4. místo Mistrovství ČR v motorovém paraglidingu (kategorie PL1 – tříkolky) Antea Zdeněk Andrlík
1. místo mezinárodní německé mistrovství v motorovém paraglidingu (kategorie PL1 – tříkolky) Antea Petr Matoušek
3. místo mezinárodní německé mistrovství v motorovém paraglidingu (kategorie PL1 – tříkolky) Antea Michal Křivánek
4. místo mezinárodní německé mistrovství v motorovém paraglidingu (kategorie PL1 – tříkolky) Antea Zdeněk Andrlík
4. místo mezinárodní německé mistrovství v motorovém paraglidingu (kategorie PF1 – krosny) Antea Tomáš Berka
3. místo Bright Open 2007 (kategorie ženy, 24. celkově) Eris 2 Renáta Kuhnová
1. místo Mistrovství světa 2007 – Manilla (v národech – team ČR, 11. ženy, 99. celkově) Eris 2 Renáta Kuhnová
3. místo Perfectfly Cup 2007 Open Eris 2 Renáta Kuhnová

Rok 2006

Umístění Akce PK Pilot
1. místo PWC – Kobarid, Slovinsko (kategorie ženy) Eris 2 Renáta Kuhnová
1. místo Pre-PWC – Argentina Eris 2 Francisco Vargas
3. místo Mistrovství Evropy (kategorie PL1 – MPG) Brontes 2 Michal Křivánek
1. místo Mistrovství Itálie (kategorie ženy) Eris 2 Renáta Kuhnová
1. místo Hungary XC Open (kategorie ženy) Eris 2 Renáta Kuhnová
2. místo Polish Open (kategorie ženy) Eris 2 Renáta Kuhnová
3. místo Mistrovství ČR (kategorie ženy) Eris 2 Renáta Kuhnová
1. místo Straník Cup (kategorie ženy) Eris 2 Renáta Kuhnová
2. místo Mistrovství ČR (kategorie PL1 – MPG) Brontes 2 Michal Křivánek
3. místo Mistrovství ČR (kategorie PL1 – MPG) Brontes 2 Petr Matoušek
1. místo Mistrovství ČR – přesnost přistání (české pořadí) Cima Zdeněk Čermák
2. místo Mistrovství ČR – přesnost přistání (české pořadí) Cima Tomáš Lednik
3. místo Mistrovství ČR – přesnost přistání (české pořadí) Atis Kamil Konečný

Rok 2005

Umístění Akce PK Pilot
3. místo British Open (kategorie ženy) Eris Renáta Kuhnová
3. místo Česká liga (kategorie ženy) Eris Renáta Kuhnová
2. místo Mistrovství Ruska (centralní (hlavní) oblast) Eris Andrej Besčastnyj
1. místo Akademické Mistrovství ČR Eris Petr Chromec
3. místo Mistrovství světa – kategorie PL1 – motorové tříkolky Brontes 2 (proto) Petr Matoušek
3. místo Mistrovství ČR – kategorie PL1 – motorové tříkolky Brontes 2 (proto) Petr Matoušek
1. místo Mistrovství ČR – přesnost přistání Cima Tomáš Lednik
1. místo Mistrovství světa – přesnost přistání (ženy) Fides 2 Markéta Tomášková
1. místo Mistrovství ČR (kategorie Performance) Ares Dalibor Carbol
3. místo Akademické Mistrovství ČR Brontes Václav Konečný
3. místo Mistrovství ČR (ženy) Brontes Markéta Tomášková

Rok 2004

Umístění Akce PK Pilot
1. místo Absolutní vítěz otevřeného mistrovství Argentiny Brontes Tato Vargas
1. místo Mistrovství ČR – kategorie MPG Brontes Petr Matoušek
1. místo III. kolo České ligy (kategorie Ženy) Brontes Renáta Kuhnová
3. místo Mistrovství ČR (kategorie Ženy) Brontes Renáta Kuhnová

Rok 2003

Umístění Akce PK Pilot
1. místo Mistrovství české republiky (kategorie ženy) Brontes Renáta Kuhnová
2. místo Mistrovství Irska Flirt Graham Newell
1. místo II. kolo Mistrovství České republiky v motorovém paraglidingu Brontes Petr Matoušek
1. místo Mistrovství Rakouska (open class) Brontes Johan Moizti
1. místo Straník Cup Flare Jaroslav Janduch
3. místo Straník Cup Flare Peter Mensák

Rok 2002

Umístění Akce PK Pilot
1. místo Slovenský pohár Flare Peter Mensák
2. místo Slovenský pohár Flare Jaroslav Janduch
2. místo IPC CUP Flare Peter Mensák
5. místo IPC CUP Brontes Matůš Škvarka
2. místo Victoria cup Flare Jaroslav Janduch
3. místo Victoria cup Flare Peter Mensák
4. místo Victoria cup Flare Štefan Štefák
3. místo Mistrovství Slovinska Flare Matej Jocif

Rok 2001

Umístění Akce PK Pilot
3. místo Slovenský pohár Flare Peter Hvorka
4. místo IPC CUP Flare Peter Hvorka
4. místo Mistrovství České republiky (open) Flare Vidic
8. místo Mistrovství České republiky (open) Flare Milan Michna
5. místo Mistrovství České republiky Flare Milan Michna
9. místo Mistrovství České republiky Flare Tomáš Ledník
10. místo Mistrovství České republiky Flare František Pavloušek
47. místo World Air Games – Granada Flare Tomáš Ledník
97. místo World Air Games – Granada Flare Milan Michna
4. místo Slovenia Open Flare Matej Jocif
5. místo Slovenia Open Flare Vidic Jurij
9. místo Slovenia Open Flare Lotric Roman
1. místo Stranik Cup Flare Tomáš Lednik
7. místo Stranik Cup Flare František Pavloušek
8. místo Stranik Cup Flare Mrkvička Tomáš

Rok 2000

Umístění Akce PK Pilot
8. místo Stubai-Cup 2000 – kategorie Profi Fever Tomáš Lednik
5. místo PAN AMERICAN OPEN BRASILIA 2000 Fever Peter Hvorka
1. místo Česká liga 2000 – 1. kolo (Kozákov) Fever František Pavloušek
3. místo Česká liga 2000 – 1. kolo (Kozákov) Flirt Milan Michna
1. místo Česká liga 2000 – 2. kolo (Straník) Fever Tomáš Lednik
4. místo Česká liga 2000 – 2. kolo (Straník) Fever František Pavloušek
2. místo Paragliding Cup Straník 2000 Fever Tomáš Lednik
1. místo Česká liga – celkové vítězství Fever František Pavloušek
1. místo Mistrovství Slovenska Fever Peter Mensák
1. místo Česká liga – celkové vítěztsví v kategorii Performance Flirt Milan Michna

Rok 1999

Umístění Akce PK Pilot
3. místo Liga Slovinska 1999 Divine R Matej Jocif
1. místo Mistrovství ČR Fever Milan Michna
1. místo Mistrovství ČR v týmech Fever, Divine R Michna, Lednik, Kokeš M.
2. místo Cross Country Slovakia Fever Peter Hvorka
4. místo Český pohár PG 1999 – kategorie Profi Fever Milan Michna

Rok 1998

Umístění Akce PK Pilot
1. místo Liga Slovinska


PILOT:

Registrace