SEDAČKY

SKYLIGHT <span>2</span>

SKYLIGHT 2

"Dobře se nosí, dobře se s v ní sedí, snadno startuje… Od sedačky do hor nic víc nečekám…"

GII 2 / GII 2 front

GII 2 / GII 2 front

Druhá generace naší školní sedačky číslo jedna právě přichází a to i ve verzi front! "Stará" GII však prodělala mnohem více, než jen facelift - zvětšený airbag, redukce popruhů, nebo nové polstrování jsou jen některými z vylepšení na které se můžete těšit.

SKYLIGHTER

SKYLIGHTER

SKYLIGHTER je sedačka určena pro všechny piloty, kteří vyžadují maximální pohodlí, aerodynamický tvar a minimální váhu. Je určena pro zkušené piloty, kteří ocení pohodlí, jednoduchou a promyšlenou konstrukci a při letu požadují aerodynamický tvar a vysoký výkon.

REVERSE <span>3</span>

REVERSE 3

REVERSE 3 je již třetí generací oblíbené sedačky kombinované s batohem, nyní s novým designem a řadou nových seřizovacích prvků.

AXEL <span>2</span>

AXEL 2

Axel 2 - Jednoduché a funkční řešení s maximální mírou pohodní a minimální hmotností. Pro začínající piloty a školy.

REVEL <span>2</span>

REVEL 2

Revel 2 - Sedačka střední třídy s novým designem, s řadou seřizovacích prvků, novými materiály, popruhovou částí v systému FourS a novým řešením konejneru pro záložní padák.

EXCITE 3 XC / EXCITE 3 comp

EXCITE 3 XC / EXCITE 3 comp

Třetí generace sportovní a závodní sedačky s možností připojit k sedačce speedbag a vytvořit z modelu EXCITE 3 XC model EXCITE 3 comp.

SKYWISH <span>2</span>

SKYWISH 2

Skywish 2 - Lehká, skladná, jednoduchá a maximálně funkční sedačka pro vyznavače horského i klasického létání.

TWIN

TWIN

Twin - Lehká tandemová sedačka s integrovaným kontejnerem pro záložní padák v zádové části a vedením volných konců bočními tubusy do hlavních karabin.

SKYLIGHT tourist

SKYLIGHT tourist

Skylight Tourist - Ultralehká sedačka v kombinaci s batohem s integrovaným kontejnerem pro záložní padák v těžišti postroje.PILOT:

Registrace