PADÁKOVÉ KLUZÁKY

METIS <span>3</span>

METIS 3

METIS nabízí odlišný způsob, jak prožívat paraglidingový sport, kdy můžete sdílet zážitek z letu ve dvou.

ATIS <span>4</span>

ATIS 4

Nový ATIS 4 přináší ve své nové generaci i naprosto novou kvalitu létání pro všechny piloty, kteří hledají výkon a agilní křídlo a na straně druhé pak bezpeční, jež poskytuje kategorie EN B.

FIDES <span>4</span>

FIDES 4

Fides 4 stejně jako tři generace jeho předchůdců v kategorii EN A ctí odkaz bohyně Fidés. Po jejím vzoru poskytuje tento kluzák spolehlivost a oporu pilotům hledajícím bezpečnost, snadnou ovladatelnost a požitek z letu při svých prvních nesmělých krůčcích v oblacích.

EOLE

EOLE

Žádný učený z nebe nespadl. EOLE je pravděpodobně nejlepší tréninkový padákový kluzák na trhu. EOLE je ground handling kluzák, se kterým si zkušení piloti užijí spousty legrace, a který by určitě neměl chybět ve výbavě pilotů začátečníků, studentů a paraglidingových škol.

GAIA

GAIA

GAIA, v latině nazývaná Tella nebo Terra, je antické jméno bohyně Matky Země; matky, která zrodila titány a kyklopy. Křídlo GAIA Sky Paragliders poslouží podobně jako její antická jmenovkyně a pomůže všem začátečníkům vstoupit mezi titány paraglidingového nebe.

ANAKIS <span>2</span>

ANAKIS 2

ANAKIS 2 je druhou generací oblíbeného kluzáku kategorie EN B, která proslula velmi snadno využitelným výkonem.

ANTEA <span>2</span>

ANTEA 2

ANTEA 2 je nový přírůstek v kategorii sportovních padáků kategorie EN C. Oproti předchozí verzi pracuje s novými technologiemi, jiným, novým profilem a řadou dalších dílčích zlepšení.

ARES <span>2</span>

ARES 2

Ares 2 - obratný sportovní speciál v kategorii EN D, které překvaí rychlostí, potěší ovladatelností a pasivní bezpečností a nadchne příjemným a vyváženým řízením..

ERIS <span>4</span>

ERIS 4

Eris 4 je nová generace závodního speciálu pro začínající závodníky, kteří chtějí stačit závodnímu poli, ale stále ještě chtějí užívat maximální možné bezpečnosti v rámci možností sportovního speciálu.PILOT:

Registrace