Kde všude můžete vidět SKY?

Skoro bychom se odvážili říct, že po celém světě. Pro ty, kteří mají rádi čísla a geografii, jsme si připravili krátký článek, týkající se koutů světa, ve kterých můžete zahlédnout naše kluzáky.

Začněme s čísly. Od začátku minulého roku bylo vyexpedováno 2.798 zásilek do 40 zemí světa. Některé by mohlo zajímat, kam všechny tyto zásilky směřovaly... Mezi destinacemi nechybí žádný kontinent: Evropa, America, Afrika, Asie i Austrálie.

A pár detailů pro zvědavé:

Seznamu vévodí Evropa, kam bylo vyexpedováno nejvíce zásilek. Např: 51x do Severní Evropy, 90x do Jižní Evropy, 5x do Austrálie, 152x do Asie, 14x do Afriky, 86x do Severní a Jižní Ameriky.

Mezi země, kde můžete zahlédnout SKY křídla, se počítá Japonsko, Čína, Rusko, Indie, Thajsko, Indonésie, Saudská Arábie, Spojené Arabské Emiráty, Irán, Kanada, USA, Mexico, Bahamy, Venezuela, Brazílie, Argentina, Jižní Afrika a spousta evropských zemí.

Tak, teď už získáváte trochu přehled... Uhádnete, do které země urazil SKY kluzák největší vzdálenost? Letadlem, samozřejmě :) A je to Austrálie!

A ještě jedna hádanka. Přiložili jsme 10 fotek z 10 různých zemí světa. Uhádnete, o které země jde? Jaké máte skóre?


Řešení (bez první velké fotky): Fuji - Japonsko, Maroko, Monako, Oludeniz - Turecko, Expo 2010 - Čína, Utah - USA, Kirovsk - Rusko,  Karl von Friedlant někde v Rusku, Nepál, Mojave Desert - USA 
PILOT:

Registrace